wtorek, 12 listopada 2019

"Pocałunki w Nowym Jorku" Catherine Rider - PRZEDPREMIEROWA RECENZJA


Najbardziej romantyczna powieść tej zimy? 


"Pocałunki w Nowym Jorku"
Autor: Catherine Rider
Wydawca: Wydawnictwo Feeria Young
Ilość storn: 229
Data wydania: 13.11.2019r."Pocałunki w Nowym Jorku" to przyjemnie napisana i utrzymana w zimowo-świątecznym klimacie powieść, którą pochłoniecie w jeden wieczór! Dosłownie, gdyż autorka całą historię zawarła w nieco ponad 200 stronach. 

Czy była to zaskakująca lektura? 

Otóż nie do końca, gdyż autorka tak poprowadziła fabułę, iż wszystkie przypadki, czy zwroty akcji były w zupełności do przewidzenia. Jednak jedno jest pewne, jest to niesamowicie klimatyczna historia, pełna ciekawych dialogów, wartkiej akcji - bo cała historia dzieje się w ciągu jednego dnia - zatem ogromny plus dla autorki, że potrafiła tak wiele zawrzeć w tak krótkiej powieści.
"Pocałunki w NY" to pełna emocji i przemyśleń historia Charlotte, która w wyniku pewnych zdarzeń nie może w Wigilię wsiąść do samolotu i wrócić do domu oraz Anthoniego, który w ten dzień został porzucony przez swoją drugą połówkę. 

Historię tę mamy okazję poznać z obu perspektyw, co w świetny sposób ukazuje nam nie tylko osobowości postaci, ale również pozwala wejść do głowy każdej z nich. Tak się składa, że Charlotte i Anthony muszą poradzić sobie ze złamanym sercem, los sprawił, że będą na siebie skazani przez całą Wigilię. Tylko czy stało się to zupełnym przypadkiem, a może każde z nich potrzebowało obecności drugiej osoby w tym trudnym dla nich czasie? 

Zapewniam Was, że będzie dużo się działo, będzie wesoło i odrobinę zabawnie, bo przecież kto w Wigilię chodzi po mieście z zupełnie nieznajomą osobą i wypełnia pewne zalecenia z jednej tajemniczej książki? 
Historia o miłości, rozstaniach, o tym jak ważna jest rodzina, o bólu po stracie bliskiej osoby, a także o tym co przyniesie nam przyszłość i jakie czekają do podjęcia decyzje, które mogą zaważyć na całym naszym życiu. 
 Czy jest to najbardziej romantyczna powieść tej zimy? 

Tego jeszcze nie wiem, ale zdecydowanie warto ją poznać.  To powieść, która daje wiele do myślenia oraz pokazuje nam jak ważna jest obecność drugiego człowieka. Koniecznie dajcie znać, czy macie tę historię w planach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz