środa, 14 czerwca 2017

Zapowiedzi wydawnicze | CZERWIEC 2017r.

Ależ nas rozpieszczają!"Bez serca"
Autor: Marissa Meyer
Wydawca: Wydawnictwo Papierowy Księżyc
Ilość stron: -
Data wydania: 28.06.2017r.Catherine może być jedną z najbardziej pożądanych dziewczyn w Krainie Czarów i ulubienicą niezamężnego Króla, ale jej zainteresowania leżą gdzie indziej. Uzdolniona piekarz, chce otworzyć sklep i tworzyć przepyszne wypieki, ale dla jej matki taki cel jest nie do pomyślenia dla kobiety, która może być królową. W królewskiej kuli, w której Cath oczekuje otrzymania propozycji małżeństwa króla, spotyka przystojnego i tajemniczego Jest. Po raz pierwszy odczuwa pociąg do prawdziwej przygody. Na ryzyko złamania króla i rozżalania swoich rodziców, ona i Jest wchodzą w tajne zaloty. Cath jest zdeterminowana, aby wybrać własne przeznaczenie, ale w kraju rozkwitającym magią, szaleństwem i potworami, los ma dla niej plany.
"Przyszłość Violet i Luke'a"
Autor: Jessica Sorensen
Wydawca: Wydawnictwo Zysk i Sk-a
Ilość stron:236
Data wydania: 12.06.2017r. Przeznaczenie znów krzyżuje drogi Violet i Luke’a, a piętno przeszłości wciąż nie daje o sobie zapomnieć.
Luke Price i Violet Hayes nie widywali się przez kilka miesięcy, odkąd odkryli powiązanie matki Luke'a z morderstwem rodziców Violet. Ale gdy Luke wpada w kłopoty, grając w pokera z niewłaściwymi ludźmi, los postanawia połączyć ich na nowo. Ruszają do Vegas, by spróbować zarobić na dług Luke'a. Violet, spędzając czas z Lukiem, czuje się rozdarta. Nie wie, czy powinna z nim być. Nie może zaprzeczyć, że jej życie staje się lepsze, gdy w pobliżu jest Luke. Zaczyna się zastanawiać, czy powrót do Prestona nie był błędem. Wszystko zaczyna iść ku lepszemu, a ona otwiera się coraz bardziej przed Lukiem, lecz nagle odbiera telefon od detektywa, który nie tylko chce jej przekazać najnowsze wiadomości o Mirze Price i postępach w śledztwie, ale także powiadomić o tym, co się kryje za groźbami w SMS-ach. Wiadomość nie tylko wstrząsa nią, ale też daje do myślenia, jakimi ludźmi w rzeczywistości byli jej rodzice. Violet zaczyna się zastanawiać, czy będzie w stanie jeszcze komukolwiek zaufać.
"Serce bez szkła"
Autor: Emma Scott
Wydawca: Wydawnictwo Filia
Ilość stron: 400
Data wydania: 07.06.2017r.

Kochałbym cię już zawsze, gdybym tylko miał szansę… Kacey Dawson zawsze żyła na krawędzi – podejmowała impulsywne, czasem lekkomyślne decyzje. W tej chwili, jako wiodąca gitarzystka dobrze zapowiadającego się zespołu, stoi na progu sławy i bogactwa. Jednak porażka na koncercie w Las Vegas grozi całkowitym zrujnowaniem kariery. Dziewczyna budzi się z gigantycznym kacem, nie pamiętając zdarzeń ubiegłej nocy ani tego, w jaki sposób skończyła na kanapie u swojego kierowcy. Jonahowi Fletcherowi kończy się czas. Zdaje sobie sprawę, że jego sytuacja jest beznadziejna, więc przyrzeka sobie, by jak najlepiej wykorzystać pozostałe mu miesiące. Ma jeszcze w planach zobaczyć wystawę swojej instalacji ze szkła w prestiżowej galerii sztuki… Nie planował natomiast zakochać się w nieokrzesanej, nieprzewidywalnej rockmence, która usnęła po imprezie w jego domu. Jonah dostrzega, że Kacey zmierza ku zatraceniu. Pozwala jej zostać u siebie przez kilka dni, by zdołała wytrzeźwieć, doprowadzić się do porządku i pozbierać myśli. Żadne z nich nie spodziewa się, że poczują coś głębokiego, czystego i ważnego… Coś kruchego jak szkło, co pod koniec może się roztrzaskać na milion kawałków bez względu na to, jak mocno będą starali się to trzymać. To historia o tym, co znaczy kochać całym sercem, poświęcić się, doświadczyć gwałtownej radości i bezbrzeżnego smutku. Opowiada o życiu w pięknie i bólu, aby na koniec móc uśmiechać się przez łzy i wiedzieć, że niczego by się nie zmieniło."Woda, która  niesie ciszę"
Autor: Brittainy C. Cherry
Wydawca: Wydawnictwo Filia
Ilość stron: 360
Data wydania: 21.06.2017r.Ulotne chwile. Nasze życie jest tylko ich sumą. Niektóre są bolesne, pełne cierpienia. Inne piękne, pełne nadziei i przyszłych obietnic. Miałam w życiu wiele ważnych, zmieniających, stawiających przede mną wyzwania chwil. Momentów, które przerażały i pochłaniały. Jednak największe z nich – najbardziej wzruszające i chwytające za serce – dotyczyły jego. Miałam dziesięć lat, gdy straciłam głos. Skradziono dużą część mnie, a jedyną osobą, która naprawdę mnie słyszała, był Brooks Griffin. Stanowił światło moich mrocznych dni, był obietnicą jutra, dopóki jego samego nie spotkała tragedia. Dramat, który zatopił go w morzu wspomnień. Oto historia chłopaka i dziewczyny, którzy kochali siebie nawzajem, ale nie kochali samych siebie. Opowieść o życiu i śmierci. O miłości i niedotrzymanych obietnicach.
"Woda, która  niesie ciszę"
Autor: JP Delaney
Wydawca: Wydawnictwo Otwarte
Ilość stron: 400
Data wydania: 14.06.2017r.

 
Idealne mieszkanie. Wymarzona lokatorka. Doskonała zbrodnia. Emma już nie mieszka przy Folger Street 1, na jej miejsce wprowadza się Jane. Obie lokatorki, obecna i była, są do siebie bardzo podobne: kolor włosów, rysy twarzy, pragnienie rozpoczęcia wszystkiego od nowa. Ultranowoczesne mieszkanie wymaga dostosowania się do surowych reguł narzuconych przez właściciela, ale wydaje się idealne do porządkowania życiowego chaosu. Kobiety łączy coś jeszcze – enigmatyczna więź z właścicielem apartamentu. Jednak po pewnym czasie obok pożądania pojawia się niepewność i niepokój. Co różni Emmę i Jane? Emma już nie żyje, Jane jeszcze tak. Doskonały thriller psychologiczny, który podbił listy bestsellerów w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.
"Początek wszystkiego"
Autor: Robyn Schneider
Wydawca: Wydawnictwo Otwarte/Moondrive
Ilość stron: 352
Data wydania: 14.06.2017r.Kiedy wydaje ci się, że to już koniec, właśnie wtedy możesz być... na początku wszystkiego. Ezra Faulkner jest gwiazdą swojej szkoły: popularny, przystojny i dobrze zbudowany. Miał nawet zostać królem balu maturalnego. Ale to było zanim... Zanim dziewczyna go zdradziła, auto roztrzaskało mu kolano, jego dobrze zapowiadająca się kariera sportowa legła w gruzach, a przyjaciele zdobyli się jedynie na to, aby wysłać mu do szpitala kartkę z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. Cassidy Thorpe to dziewczyna inna niż wszystkie. Zjeździła kawał świata, nocą wykrada się z gitarą na dach internatu, tańczy tak, jakby krótka chwila miała trwać wiecznie, i zna naprawdę dziwne słowa. Spotkanie tej dwójki jest przypadkowe, ale zmieni ich życie na zawsze. Cassidy wciąga Ezrę do swojego niesamowitego świata, w którym nie ma końców – są tylko nowe początki."Miłość, która przełamała świat"
Autor: Emily Henry
Wydawca: Wydawnictwo YA!
Ilość stron: 400
Data wydania: 14.06.2017r.

Natalie spędza lato w swoim rodzinnym miasteczku w Kentucky. To ostatnie tak leniwe wakacje przed rozpoczęciem studiów. Dzień za dniem toczy się bez żadnych ciekawych wydarzeń, dopóki dziewczyna nie zacznie obserwować dziwnych rzeczy. Zielone drzwi do jej pokoju nagle stają się czerwone, znika ogród, który rozciągał się obok przedszkola. W miejscu miasteczka znikąd pojawiają się wzgórza. Natalie czuje, że dzieje się coś niepokojącego. Wtedy odwiedzą ją sympatyczna, ale tajemnicza postać, która ostrzega: "masz tylko trzy miesiące, aby go uratować". Następnej nocy Natalie spotyka na boisku szkolnym pięknego chłopca imieniem Beau, a czas i przestrzeń przestają dla niej istnieć. Istnieją tylko Natalie i Beau… Przepiękna opowieść o słodko-gorzkim końcu dzieciństwa, gdy marzymy nie tylko o naszej przyszłości, lecz także o tysiącach dróg, którymi nie odważyliśmy się podążyć.
"Słońce też jest gwiazdą"
Autor: Nicola Yoon
Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie
Ilość stron: 336
Data wydania: 14.06.2017r.
Natasha pochodzi z Jamajki, ale od ósmego roku życia mieszka w Stanach. Jej rodzice przebywają w USA nielegalnie i zostają deportowani na Jamajkę. Natasha jest załamana i wściekła na ojca – to przez niego rodzina musi wracać tam, skąd przyjechała. Wierzy w naukę, a nie w miłość. Zwłaszcza po tym, jak zdradził ją chłopak!

"Alight. Rozpaleni"
Autor: Scott Sigler
Wydawca: Wydawnictwo Feeria Young
Ilość stron: 488
Data wydania: 14.06.2017r.M. Savage, zwana Em, przewodzi grupie nastolatków, które obudziły się w makabrycznych trumnach, w tajemniczym pomieszczeniu, nie wiedząc, kim są ani jak się tam znaleźli.  Krok po kroku, niebezpieczeństwo po niebezpieczeństwie, odkryli swoją tożsamość i prawdę o tym, co ich czeka. Stworzono ich jako ciała dla Starszych, przeciwko którym się zbuntowali. Znajdują się na statku kosmicznym, który pędzi na planetę Omeyocan, gdzie ma czekać na nich lepsza przyszłość. Ale planeta, na której mają żyć, okazuje się nie być tym wyczekanym i wytęsknionym rajem. Ślady wymarłej cywilizacji są przerażające i złowieszcze, a w dżungli kryje się nowy wróg. I nie ma dokąd uciec. Em i jej towarzysze stoją przed wyborem: walka albo śmierć. A gdy w ich szeregach coraz większe poparcie zyskuje niebezpieczny fanatyk wielbiący krwiożerczego boga, naprawdę zaczyna im grozić zagłada… Zapłońcie z nienawiści, zapłońcie z miłości, zapłońcie ze strachu.
"Piosenki o dziewczynie"
Autor: Chris Russell
Wydawca: Wydawnictwo Feeria Young
Ilość stron: 384
Data wydania: 14.06.2017r.„To było takie samo uczucie, jakie masz wtedy, gdy wspinasz się na bardzo wysoki budynek, stajesz na krawędzi dachu, trzymając się barierki, a jakiś głos w twojej głowie każe ci skoczyć, przechylić się przez balustradę i runąć w dół niczym spadająca gwiazda”. Tak właśnie czuje się Charlie, gdy pierwszy raz patrzy na nią Gabe West – frontman najpopularniejszego boysbandu świata, Fire&Lights. Do tej pory Charlie najlepiej czuła się schowana za obiektywem swojego aparatu – niewidzialna i niesłyszalna. Wcale nie chciała robić zdjęć na koncercie Fire&Lights, chociaż poprosił ją o to Olly, dawny kolega ze szkoły, a obecnie członek zespołu. Ktoś ją w to wrobił i nie mogła już odmówić. Szalony, charyzmatyczny Gabe sprawia, że jej życie zmienia bieg. Charlie czuje, że jest między nimi niezwykła bliskość, związek, który trudno wytłumaczyć. Dlaczego wszystkie teksty Gabe’a są o niej? Jaka tajemnica kryje się w ich słowach?"Skazani na sukces"
Autor: Jennifer Echols
Wydawca: Wydawnictwo Jaguar
Ilość stron: 326
Data wydania: 14.06.2017r.


Wiceprzewodnicząca szkolnego samorządu, Kaye, świetnie wie, jak ważny jest porządek. Nie tylko w szkole, ale i w prywatnym życiu. To właśnie dlatego zarówno ona, jak i jej chłopak, Aidan, przyszłość mają już zaplanowaną: będą studiować razem, zrobią karierę w bankowości, a potem wezmą ślub. Wszystko, co Kaye osiągnęła do tej pory, było krokiem na drodze do: żyli długo i szczęśliwie. Sawyer jest kompletnym przeciwieństwem Kaye, kocha zabawę i planowanie ma w nosie. Tych dwoje powinno się nie znosić, a jednak coś zaczyna ich łączyć. Czy to możliwe, że wymarzone życie Kaye wcale nie jest tym wymarzonym? I czy to możliwe, że Sawyer jest kimś więcej niż tylko bywalcem wszystkich imprez?"Odległość miedzy Tobą a mną"
Autor: Jennifer Smith
Wydawca: Wydawnictwo Bukowy Las
Ilość stron: 306
Data wydania: 14.06.2017r.


Odległość między dwojgiem ludzi liczy się w emocjach, a nie w kilometrach. Owen mieszka w suterenie. Lucy na dwudziestym trzecim piętrze. Ale kiedy podczas fali upałów w Nowym Jorku wysiada prąd, odnajdują się po raz pierwszy: w windzie, która utknęła pomiędzy dziewiątym a dziesiątym piętrem. Oczekując na pomoc, zaczynają ze sobą rozmawiać. Krótki spędzony wspólnie czas odciska piętno. Choć los rzuca ich do Edynburga i San Francisco, do Pragi i do Portland, nie potrafią strząsnąć z siebie wspomnienia wspólnych chwil. Lucy i Owen doświadczają radości – oraz bólu – pierwszej miłości, a ponieważ sami nie mogą przemierzać świata tam i z powrotem, powierzają to zadanie kartkom pocztowym. Udając się w osobne podróże w poszukiwaniu domu, przekonują się, że czasem to osoba, a nie miejsce sprawia, że zarzucamy gdzieś kotwicę.
"Kroniki Jaaru. Księga Luster"
Autor: Adam Faber
Wydawca: Wydawnictwo Czwarta Strona
Ilość stron: 400
Data wydania: 14.06.2017r.

Kate jest typową nastolatką. Mieszka u swojej ciotki w Londynie​ i wiedzie spokojne życie. Pewnego dnia staje na progu tajemniczego sklepu pełnego czarodziejskich przedmiotów, od właścicielki którego otrzymuje Księgę Luster. Dziewczyna rzuca miłosny urok na przystojnego Jonathana, lecz czar skutkuje zupełnie inaczej, niż by tego oczekiwała. Kate trafia do Jaaru, krainy zamieszkanej przez magiczne stworzenia. Fion jest ferem, baśniową istotą. Jego stosunki z ojcem są coraz gorsze, więc w akcie buntu opuszcza dom, by odnaleźć przypisaną mu czarownicę. Wpada w ręce niebezpiecznej nimfy Erato​ i przez swoją naiwność wprowadza do świata magii wielki zamęt. Tymczasem w Londynie ciotka dowiaduje się, że ze sklepu pani Selene zniknął magiczny kamień o potężnej mocy. Czy uda się go odnaleźć? Jak Kate, początkująca wiedźma, poradzi sobie w świecie Jaaru, mając u boku ekscentryczne fery i wyniosłego jednorożca? I co tak naprawdę skrywa plan nikczemnej Erato? ​​


"Pojedynek na słowa"
Autor: Connie Willis
Wydawca: Wydawnictwo Albatros
Ilość stron: 560
Data wydania: 28.06.2017r.

Najnowsza powieść Connie Willis, mistrzyni literatury science fiction, która w Pojedynku na słowa łączy opartą na domysłach o przyszłych osiągnięciach fabułę z błyskotliwym dowcipem w stylu Nory Ephron i P.G. Wodehouse’a. Niedaleka przyszłość. Prosty zabieg ambulatoryjny robi prawdziwą furorę wśród zakochanych. Najnowszy wynalazek medycyny ma zwiększyć wzajemne zrozumienie między partnerami, a tym samym zbliżyć ich do siebie. Briddey Flannigan jest zachwycona, gdy jej chłopak, Trent, proponuje, by jeszcze przed ślubem poddali się zabiegowi, który scementuje ich związek. Dzięki temu staną się sobie jeszcze bliżsi. Ale nie wszystko idzie zgodnie z planem. Okazuje się, że musiało dojść do jakiejś pomyłki, bo Briddey czuje się zespolona, tyle że nie ze swoim chłopakiem. To więcej niż dziewczyna może znieść. Ale to dopiero początek kłopotów. Briddey szybko uświadomi sobie, że nadmiar informacji nie jest niczym dobrym, a miłość i komunikacja międzyludzka są o wiele bardziej skomplikowane, niż kiedykolwiek mogłaby przypuszczać."Bad Mommy"
Autor: Terryn Fisher
Wydawca: Wydawnictwo SQN
Ilość stron: 320
Data wydania: 14.06.2017r.Jolene i Darius Avery są szczęśliwą parą, wspólnie wychowują kilkuletnią Mercy. Pewnego dnia do sąsiedniego domu wprowadza się tajemnicza Fig. Szybko zaskarbia sobie sympatię młodego małżeństwa i staje się nieodłączną przyjaciółką Jolene. Z czasem zachowanie Fig staje się coraz bardziej niepokojące – dom wypełnia identycznymi rzeczami jak u przyjaciółki, kupuje te same ubrania, a jej Instagram zawiera zdjęcia

"Niepoliczalne"
Autor: Karen Gregory
Wydawca: Wydawnictwo Jaguar
Ilość stron: 304
Data wydania: 14.06.2017r

Gdy Hedda odkrywa, że jest w ciąży, nie wierzy, że w ogóle mogłaby się zajmować dzieckiem. Liczby nie chcą się zgadzać. Jest młodziutka i nadal w szponach zaburzeń odżywiania, które wpływają na każdy aspekt jej codziennego życia. Nadała nawet imię chorobie – Nia. Ale dni mijają, a Hedda podejmuje decyzję: zawrze z Nią rozejm do czasu urodzenia się dziecka. Siedemnaście tygodni, sto dziewiętnaście dni, trzysta pięćdziesiąt siedem posiłków. Uda jej się, jeśli tylko będzie sobie z tym radziła dzień po dniu.

"Bezsenność na Manhattanie"
Autor: Sarah Morgan
Wydawca: Wydawnictwo HarperCollins Polska
Ilość stron: 352
Data wydania: 14.06.2017rW życiu Paige wszystko się układa: wspaniałe przyjaciółki, piękne mieszkanie, wymarzona praca w Nowym Jorku. Ale los przynosi różne niespodzianki i nagle, z dnia na dzień, dobra passa się kończy. Paige traci pracę, próbuje założyć własną agencję eventową, ale skala problemów spędza jej sen z powiek. Osobą, która może pomóc, jest Jake, przyjaciel jej brata, najatrakcyjniejszy singiel w mieście, który już raz złamał jej serce. Dzięki Jake’owi firma Paige ma szansę zaistnieć, a ona sama musi bardzo się starać, by ponownie się w nim nie zakochać."Chłopak, który o mnie walczył"
Autor: Kirsty Moseley
Wydawca: Wydawnictwo HarperCollins Polska
Ilość stron: 336
Data wydania: 14.06.2017rCzasem musisz odejść… Rozstanie z Jamiem było dla Ellie najtrudniejszą rzeczą, z jaką musiała się zmierzyć. Rozpoczęła nowe życie, w nowym miejscu, u boku nowego mężczyzny. Tragedia rodzinna zmusza ją jednak do powrotu do domu. Ellie jest przekonana, że wyleczyła się z Jamiego – zapomniała o namiętności i złamanym sercu. Jednak gdy tylko się spotykają, ich miłość odnawia się ze zdwojoną siłą. Czasem zostajesz i walczysz… Jamie wie, co to ból. Doświadczył go, walcząc o życie w więzieniu. Ale nic nie może się równać z bólem, jaki czuł, gdy Ellie wyjechała. Gdy niespodziewanie wróciła, Jamie nie zamierza jej już nigdy stracić. Ellie nadal kocha Jamiego, ale nie może się pogodzić z jego przeszłością. A on ma groźnych wrogów, którzy wykorzystają każdą okazję, żeby go dopaść.

"Pochodnie w mroku"
Autor: Sabaa Tahir
Wydawca: Wydawnictwo Akurat
Ilość stron:512
Data wydania: 28.06.2017r

Po dramatycznych wydarzeniach podczas czwartej Próby, Elias i Laia uciekają z Serry i ścigani przez wojańskich żołnierzy ruszają w podróż po bezdrożach Imperium. Laia musi uwolnić z okrytego złą sławą więzienia w Kauf swojego brata, Darina, jedynego zdolnego przynieść wolność Scholarom. Elias jest zdecydowany pomóc Lai za cenę swojej wolności, a nawet życia. Tymczasem przeciwko Lai i Eliasowi sprzysięgają się wszystkie siły, ludzkie i nadludzkie. Przyjdzie im zmierzyć się z licznym gronem nieprzyjaciół: żądnym krwi imperatorem Markusem, bezwzględną komendantką Czarnego Klifu, sadystycznym naczelnikiem więzienia, a przede wszystkim z Heleną, zakochaną w Eliasie a jednocześnie wierną imperatorowi. Helena, zgodnie z wolą imperatora zostaje wysłana z misją odszukania Eliasa Veturiusa oraz scholarskiej niewolnicy, która pomogła mu w ucieczce i jak się okazuje jest obdarzona nadprzyrodzonymi zdolnościami."Przekleństwo Soni"
Autor: Kathryn Purdie
Wydawca: Wydawnictwo Otwarte/Moondrive
Ilość stron: 448
Data wydania: 12.06.2017r


Auroczułe posiadają niezwykłą umiejętność wyczuwania emocji żywych istot. Z tym darem urodziła się Sonia Petrova. Przez lata żyła w ukryciu, była świadoma swoich umiejętności, jednak nie umiała z nich korzystać. Pożar klasztoru, w którym przebywała wraz z innymi auroczułymi, przyśpiesza jej przybycie na dwór imperatora Valka. Młoda, niedoświadczona i osamotniona dziewczyna z dnia na dzień staje się jedną z najważniejszych osób w otoczeniu władcy. Jej zadaniem jest wyczuwanie złych zamiarów poddanych oraz gości. Sonia zmaga się z nową rolą i ze swoimi zdolnościami, których nie zdążyła jeszcze opanować. Wydaje się, że jedyną przyjazną jej osobą jest brat imperatora Anton. Staje się on jej sprzymierzeńcem oraz powiernikiem, a z czasem wtajemnicza ją w spisek. Tymczasem w kraju rośnie niezadowolenie. Lud głoduje, despotyczne rządy Valka nie podobają się również arystokracji, a relacje między braćmi się komplikują. Sonia musi wybrać, któremu z nich zaufać. Czy będzie umiała wykorzystać swój dar, by wpłynąć na losy imperium?"Nothing less"
Autor: Anna Todd
Wydawca: Wydawnictwo OMGBooks
Ilość stron:320
Data wydania: 14.06.2017r


Zmysłowa Nora coraz bardziej zaprząta myśli Landona. Niestety, dziewczyna stara się trzymać na dystans, gdyż uważa, że ich związek skazany jest na porażkę. Sytuację próbuje wykorzystać Dakota, która coraz bardziej żałuje decyzji o rozstaniu z chłopakiem. Kiedy spada na nią wiadomość o poważnej chorobie ojca, uświadamia sobie, że Landon to jedyna bliska jej osoba… Ale czy po tym, co między nimi zaszło, porozumienie jest jeszcze możliwe? Landon będzie musiał podjąć decyzję, która wpłynie na losy ich wszystkich: wrócić do swojej pierwszej miłości czy odkryć tajemnice Nory i pomóc jej w walce z dręczącymi ją demonami.
Na jakie premiery najbardziej czekacie? :)

21 komentarzy:

 1. Już nie mogę się doczekać tych wszystkich cudownych książek. Tylko kiedy ja to wszystko przeczytam ?
  Pozdrawiam
  http://monicas-reviews.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest tyle cudownych zapowiedzi, że nie mam pojęcia, na co się zdecydować! na pewno książkę Jennifer E Smith muszę poznać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem już po ,,Lokatorce" i ,,ALight", a właśnie czytam ,,Przekleństwo Soni", więc część z czerwcowych premier już miałam okazję poznać. Oprócz tego bardzo ciekawi mnie Bad Mommy, Bez serca, Słońce też jest gwiazdą... No i wiele innych! Ostatnio zbieram pieniądze na coś zupełnie innego niż książki, więc raczej nie będę mogła kupić sobie żadnej z tych nowości, ale mam nadzieję, że uda mi się kiedyś je przeczytać :)

  Pozdrowienia i buziaki!
  BOOKS OF SOULS

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To super,. że już kilka nowości masz za sobą <3 a na pozostałe pozycje przyjdzie pora zatem spokojnie :)

   Usuń
 4. Mnie najbardziej ciekawi "bez serca" oraz "Kroniki Jaaru". Miałam już okazję przeczytać "Przekleństwo Soni", które okazało się świetną powieścią.


  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do mnie na rozdanie. :)
  niezapomniany-czas-czyli-o-ksiazkach.blogspot.com/2017/06/drugie-rozdanie-na-blogu.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja na wszystkie czekam z utęsknieniem i mam nadzieję, że okażą się świetnymi powieściami <3

   Usuń
 5. Ooo, w końcu doczekamy się "Bez serca"!

  OdpowiedzUsuń
 6. Kilka z nich miałam okazję już czytać, a reszta zapowiada się obiecująco. Najbardziej jednak ciekawi mnie Bez serca, bo uwielbiam retellingi baśni i bajek, więc nie mogę się już doczekać, aż poznam nową Alicję w krainie czarów. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również czekam na tę pozycję <3 niesamowicie mnie intryguje

   Usuń
 7. Najbardziej mnie ciekawi Przekleństwo Sonii, zapowiada się naprawdę fantastyczna lektura. :))
  Słońce też jest gwiazdą już przeczytałam is polecam -świetna książka! ;)
  Pozdrawiam :)
  recenzjeklaudii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sonia również mnie kusi, a Słońce koniecznie muszę przeczytać! :)

   Usuń
 8. Przeraża mnie to, jak wiele książek z tej listy chciałabym przeczytać :D. Interesuje mnie głównie "Pojedynek na słowa", "Słońce też jest gwiazdą", "Niepoliczalne" i "Bez Serca". Część z tych książek mam już za sobą, na przykład "Lokatorkę", która była genialna i "Początek wszystkiego", już trochę mniej :D.

  litery-na-papierze.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Za niedługo przeczytam "Miłość, która przełamała świat" i już nie mogę doczekać się lektury. Bardzo ciągnie mnie do "Lokatorki", a więc może przeczytam


  Hubert z Thelunabook
  http://maasonpl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Tyle wspaniałych książek! Miałam możliwość przeczytania książki "Piosenki o dziewczynie", ale mam nadzieję, że uda mi się przeczytać inne propozycje stąd.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piosenki już u mnie, zatem nie mogę się doczekać <3

   Usuń
 11. "Alight" czeka już na półce, ale mam ochotę na jeszcze kilka innych tytułów.

  OdpowiedzUsuń