wtorek, 23 maja 2017

Seria "Czerwona Królowa" - PREMIERA 3 TOMU "Królewska Klatka"

Powstańmy Czerwoni niczym świt!

Wszyscy zapewne pamiętamy te emocje jakie nam towarzyszyły przy premierze "Czerwonej Królowej". Świat jaki stworzyła Victoria Aveyard niesamowicie nas wciągnął i nie pozwolił o sobie zapomnieć. Dlatego z racji zbliżającej się premiery 3 tomu, która jest już JUTRO - 24 maja, mam dla Was pewną niespodziankę.

Jeżeli macie ochotę odświeżyć sobie nieco początki przygód Mare, zachęcam Was do zerknięcia w ten link, gdzie znajdziecie fragment 1 tomu, bo domyślam się, że nie zawsze macie go przy sobie :D. Szczególnie zachęcam osoby, które nie zapoznały się jeszcze z tą serią.

TOM 1 "Czerwona Królowa" - fragment powieści - CZYTAM

i od razu wypadałoby sięgnąć po kontynuację, zatem...

TOM 2 "Szklany Miecz" - fragment powieści - CZYTAM 

a na dokładkę, coś specjalnego dla tych którzy nie mogą doczekać się już 3 tomu!


TOM 3 "Królewska Klatka" - fragment powieści - CZYTAM 

Jednak to jeszcze nie wszystko! Mam dla Was specjalną niespodziankę. Idealna okazja, aby zaopatrzyć się w 1 i 2 tom serii :)

 Koniecznie kliknijcie w ten LINK


Jeżeli 1 i 2 tom mamy już przypomniany to teraz tylko czekać na premierę "Królewskiej Klatki". Jeżeli o mnie chodzi, to muszę sobie szybciutko odświeżyć "Szklany Miecz" i od razu zabieram się za 3 tom, zatem spodziewajcie się recenzji :)


A teraz pytanie do tych, którzy znają już tę serię. Koniecznie mi napiszcie jakie są Wasze wrażenia odnośnie poprzednich tomów i dajcie znać, czy czekacie na 3 tom. :)

5 komentarzy:

 1. z niecierpliwością czekam na 3 tom! serdecznie pozdrawiam olareads :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trochę się bałam tej serii, bo wielu osobom się ona nie podoba, ale skoro już stały dwie części na półce w bibliotece to wzięłam ;D No i teraz wariuję, czekając, aż będę mogła przeczytać trzeci tom! Genialne są te książki! Wciągnęłam się, przeżywałam wszystko razem z bohaterami, a nawet płakałam..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to bardzo dobrze, że w końcu po nie sięgnęłaś bo seria świetna <3

   Usuń
 3. Ehh gdyby tylko Czerwona Królowa przypadła mi do gustu, to cieszyłabym się z premiery bardzo. W rzeczywistości niestety nasz ścieżki się rozeszły i nie przypadłyśmy sobie do gustu :x

  Books and good tea - Borenium blog

  OdpowiedzUsuń