czwartek, 28 grudnia 2017

"Miłość zapisana w gwiazdach" Brad Kronem - RECENZJA

A czy Ty, wierzysz w przeznaczenie?"Miłość zapisana w gwiazdach"
Autor: Brad Kronen
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Ilość stron: 445
Data wydania: 27.10.2017r.

Dziewczyny czy zastanawiałyście się kiedyś nad tym jaki wpływ na Wasze związki mają znaki zodiaku? Czy wierzycie w moc astrologii? Czytacie horoskopy a może unikacie ich jak ognia?

Jak myślicie, czy miłość może być zapisana w gwiazdach?

Książka Brad'a Kronen'a o tym jak znaleźć drugą połówkę dzięki astrologii, z pewnością rozwieje Wasze wątpliwości.

"Miłość zapisana w gwiazdach" to dość obszerna książka o tym jakie relacje łączą poszczególne znaki zodiaku. To właśnie w tej książeczce dowiecie się tego czy Waga ma świetlaną przyszłość u boku Byka, albo Strzelec u boku Panny. Tu dowiecie się wszystkiego o wszystkich możliwych kombinacjach i zapewniam Was, że możecie być bardzo zaskoczone, nawet jeżeli nie wierzycie w przepowiednie i nie podchodzicie do nich na poważnie. Brad Kronen postarał się w bardzo dokładny sposób opisać każdą z relacji pomiędzy dwoma znakami zodiaku, których związki możemy poznać już nawet na podłożu starożytnym. Z pewnością czytając daną relację dowiemy się wielu nowych ciekawych informacji, jak i zostaniemy zaskoczeni ich znaczeniem jak i pochodzeniem. 

Będzie tajemniczo, zabawnie, poważnie a co najważniejsze - emocjonująco! 

Czy wiesz, że Lew i Strzelec tworzą niezwykle dobraną parę, związek Wodnika i Ryb to na ogół relacja ludzi z dwóch różnych światów, a Pannę i Ryby łączy magnetyczne przyciągnie?

Dzięki tej książce poznasz sekrety horoskopu partnerskiego i dowiesz się z kim możesz zbudować dobre relacje a kogo najlepiej unikać. Obszerne opisy pozwolą Ci lepiej poznać każdą napotkaną osobę, niezależnie od tego kim ona dla Ciebie jest.

Ten poradnik pomoże znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań, a także sprawi, że z humorem odniesiesz się do relacji międzyludzkich. 

Myślę, że ta lektura z pewnością będzie przyjemnym przerywnikiem w naszym zabieganym życiu, który w prosty i przyjemny sposób uświadomi nas o wielu sprawach, a co najważniejsze sprawi, że być może uwierzymy w coś takiego jak przeznaczenie i poważnie zastanowimy się nad istnieniem gwiazd. 


Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu.

2 komentarze:

 1. Jakoś nie przepadam za takimi poradnikami. Zbyt wiele razy przekonałam się, że w moim przypadku to jednak strata czasu :/
  Ale bardzo podoba mi się okładka tej książki <3
  Buziaki!
  Katherine Parker - About Katherine

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię czytać horoskopy, choć wierzę w wolną wolę, więc nie przywiązuję do nich dużej wagi. Ta książka wydaje mi się jednak ciekawą lekturą :)

  OdpowiedzUsuń