sobota, 29 kwietnia 2017

Zapowiedzi wydawnicze | MAJ 2017r.

Kolejny miesiąc i kolejne nowości warte uwagi :)

Bez zbędnych słów, przejdźmy od razu do sprawdzenia, co nas czeka w nadchodzącym miesiącu!


"Księga kłamstw"
Autor: Teri Terry
Wydawca: Wydawnictwo Młody book
Ilość stron: 392
Data wydania: 10.05.2017r. 

Skłam, a dopadnie cię ciemność…
„Moja siostra musi mi ufać. Musi mnie kochać, żeby mi ufać. Muszę być godna miłości, nieustannie”.
Na pogrzebie matki Quinn dokonuje niewiarygodnego odkrycia. Ma siostrę bliźniaczkę, Piper, podobną do niej jak dwie krople wody. Ale dlaczego siostry zostały rozdzielone? Dlaczego Piper mieszkała z rodzicami w pięknym domu, podczas gdy Quinn, niczym niebezpieczne zwierzę, zamknięto u babci w Dartmoor? Przed siostrami stopniowo odkrywa się mroczna przepowiednia. Z czasem staje się jasne, że jedna z nich kłamie.Mroczna, fascynująca, magiczna – Teri Terry zauroczy każdego. "Lato Eden"
Autor: Liz Flanagan
Wydawca: Wydawnictwo IUVI
Ilość stron: 312
Data wydania: 10.05.2017r. 

"Lato Eden", pełna napięcia i emocji opowieść o przyjaźni, stracie, zdradzie i odkrywaniu własnej tożsamości, porusza do głębi i nie pozwala o sobie zapomnieć.
Ten dzień zaczął się normalnie. Wstałam, zrobiłam sobie kreski eyelinerem, naciągnęłam rękawy na tatuaże i poszłam do szkoły.Brzmi znajomo? Wkrótce jednak okazało się, że to nie będzie zwykły dzień Nieśmiała gotka Jess i śliczna, uwielbiana przez wszystkich Eden są niemal nierozłączne. Wiedzą o sobie wszystko. Nagle Eden znika, a Jess wie, że musi ją odnaleźć. Postanawia poszukać wskazówek, idąc śladami spędzonego wspólnie lata, podczas którego wiele się w życiu przyjaciółek zmieniło. Ta wycieczka w przeszłość zmusza Jess do przyjrzenia się z bliska wielu tajemnicom: sekretom, które Eden ukrywała przed nią, ale też sprawom, które sama zataiła przed Eden. Do Jess dociera, że chyba jednak nie znają się tak dobrze, jak jej się wydawało Przed Jess coraz więcej znaków zapytania, a zegar tyka prawdopodobieństwo odnalezienia Eden żywej spada z minuty na minutę. Czy zdąży na czas?  "Tysiąc odłamków Ciebie"
Autor: Claudia Gray
Wydawca: Wydawnictwo Jaguar
Ilość stron: -
Data wydania: 10.05.2017r. 

Rodzice Marguerite Caine są słynni ze swoich przełomowych odkryć w dziedzinie fizyki. Światło dzienne ujrzał właśnie najbardziej niezwykły z ich wynalazków, pozwalający przeskakiwać pomiędzy wymiarami i mogący zrewolucjonizować naukę. Wtedy jednak ojciec Margueritezostaje zamordowany, zaś sprawca – jego przystojny, małomówny asystent Paul – ucieka do innego wymiaru.
Margueritenie zamierza pozwolić, by człowiekowi, który zniszczył jej rodzinę, uszło to na sucho. Wyrusza w pościg za Paulem przez różne wszechświaty, za każdym razem przeskakując do innej wersji samej siebie. Ale po drodze spotyka alternatywne wersje dobrze znajomych ludzi – w tym Paula, którego życie coraz ściślej splata się z jej życiem. Niebawem będzie musiała zacząć się zastanawiać, czy Paul naprawdę jest winny – i co czuje jej własne serce. Później zaś odkryje, że prawda o śmierci jej ojca jest o wiele bardziej złowroga niż się tego spodziewała. Tysiąc odłamków Ciebie zabiera czytelników w podróż po zachwycająco złożonych wszechświatach, gdzie los jest nieunikniony, prawda jest nieuchwytna, zaś miłość pozostaje największą z tajemnic. "Dla Ciebie płonę"
Autor: Abbi Glines
Wydawca: Wydawnictwo Pascal
Ilość stron: 300
Data wydania: 10.05.2017r.

Abbi Glines po raz ostatni wraca do Rosemary Beach, by w zaskakujący sposób zakończyć całą serię. Zepsuta do szpiku kości, samolubna, bogata i piękna Nan Dilon zdaje się mieć wszystko, wszystko, poza autentycznym szczęściem i prawdziwą miłością. Jej brat Rush nie ma już dla niej czasu, poświęcając swoje życie ukochanej córeczce, a jedyny facet, którego naprawdę kochała wybrał jej przyrodnią siostrę, Harlow…Więc, gdy tylko Major chce się z nią umówić, natychmiast się zgadza. Lecz już wkrótce tego pożałuje. Romans nie trwa bowiem długo. Rozczarowana zachowaniem Majora, wyjeżdża na dziki weekend do Vegas. Tam poznaje tajemniczego Gannona. Jak potoczą się jej dalsze losy, którego z nich wybierze? I czy na pewno wie wszystko, co powinna?  
 "Królewska klatka"
Autor: Victoria Aveyard
Wydawca: Wydawnictwo Otwarte/ Moondrive
Ilość stron: -
Data wydania: 24.05.2017r. 

Trzeci tom bestsellerowej serii „Czerwona Królowa”.

Mare jest pilnie strzeżonym więźniem zdanym na łaskę i niełaskę Mavena. Dręczą ją wspomnienia własnych błędów, a działanie Cichego Kamienia pozbawia ją mocy. Buntowniczka staje się dziewczyną bez błyskawic. Jednak i Maven otoczony jest wrogami. Z trudem utrzymuje kontrolę nad krajem oraz swoim więźniem. Mare czuje, że mimo nienawiści, którą żywi do Mavena, jest on prawdopodobnie jej jedyną szansą na przeżycie, zwłaszcza że Evangeline dąży do jak najszybszej egzekucji Czerwonej Królowej. Tymczasem Nowi i Czerwoni przygotowują się do wojny, bo nie chcą już dłużej pozostawać w ukryciu. Jest z nimi książę Cal, którego nic nie powstrzyma przed ratowaniem Mare. Kto rozświetli drogę buntowników, jeśli dziewczyna od błyskawic straci swoją moc? Już wkrótce ogień ogarnie wszystko i spali bezpowrotnie Nortę, jaką Mare znała.


To cudeńko już za mną, zatem na dniach pojawi się przedpremierowa recenzja i również Wam zdradzę, iż na skrzydełku znajduje się mój blurb, z czego jestem ogromnie szczęśliwa! :)

 "Wiatrodziej"
Autor: Susan Dennard
Wydawca: Wydawnictwo SQN
Ilość stron: 400
Data wydania: 10.05.2017r. 

Na kontynencie podzielonym pomiędzy trzy imperia żyją ludzie, którzy urodzili się z czarodziejstwem. Magiczne umiejętności odróżniają ich od innych, są przekleństwem. Nubreveńskie ulice nawiedza tajemniczy, ale z całą pewnością groźny człowiek, nieustannie ukrywający się w cieniach. W niewyjaśnionych okolicznościach giną ludzie, a porzucane ciała zaczynają powstawać z martwych. Drugi tom cyklu Czaroziemi skupia się na postaci Merika – przebiegłego pirata, charyzmatycznego księcia i znakomitego czarodzieja. Życie Merika nie jest łatwe. Niedawno stracił najlepszego przyjaciela, a do tego właśnie spłonął jego okręt. Za wszystkim stoi jego siostra, Vivia, która za wszelką cenę chce się pozbyć młodego księcia i zasiąść na tronie. Czy wiatrodziej wyjdzie z tego starcia cało? Czaroziemie opanowuje wojna. Nubreveni pokładają nadzieję w tajemniczej postaci – Furii, ale Vivia nie ma zamiaru w nią uwierzyć."Chłopak z innej bajki"
Autor: Kasie West
Wydawca: Wydawnictwo Feeria Young
Ilość stron: 352
Data wydania: 10.05.2017r. 

Caymen ma 17 lat i po szkole pracuje w należącym do jej mamy nieco dziwacznym sklepie z porcelanowymi lalkami i specjalizuje się w sarkastycznym podejściu do życia, szczególnie wobec bogaczy. Lata obserwacji zamożnych ludzi zza lady i życiowe doświadczenia mamy nauczyły ją, że nie można im ufać, a do tego są zblazowani, nieuprzejmi i przekonani, że cały świat powinien leżeć u ich stóp. Gdy do sklepu trafia Xander, wysoki, przystojny i na swój sposób uroczy, ale najwyraźniej obrzydliwie bogaty, od razu widać, że jest z totalnie innej bajki. Caymen co prawda znajduje z nim wspólny język, ale jest przekonana, że jego zainteresowanie nie potrwa długo. Gdy Xandrowi niemal udaje się ją do siebie przekonać, dziewczyna odkrywa, że pieniądze grają w ich związku o wiele większą rolę, niż sądziła. Na ich wspólnej drodze piętrzą się przeszkody... czy ostatecznie trafią razem do tej samej bajki?  "Do zobaczenia nigdy"
Autor: Eric Lindstorm
Wydawca: Wydawnictwo YA!
Ilość stron: 356
Data wydania: 24.05.2017r. 

Zaskakujący debiut literacki o niewidomej nastolatce.
Zasada numer 1: nie traktuj jej inaczej tylko dlatego, że jest niewidoma.
Zasada numer 2: jeśli ją oszukasz, nie będzie drugiej szansy.
Parker Grand jest niewidoma. Straciła mamę w wypadku samochodowym, jej ojciec popełnił samobójstwo a Scott – były chłopak – zawiódł zaufanie. To całkiem sporo jak na jedną nastolatkę… Parker stara się być twardą dziewczyną. Kiedy nie biega swoją ulubioną trasą biegową, zajmuje się sercowym wsparciem i udzielaniem porad życiowych nieco zagubionym szkolnym przyjaciołom. Robi wszystko, żeby nie płakać, ale nie może już dłużej udawać, że nic złego się nie stało. Szczególnie, że kiedy w końcu zrozumie, co tak naprawdę przytrafiło się jej ojcu i dlaczego Scott tak się zachował, odkryje prawdę o tym, że nie wszystkie rzeczy są takimi, na jakie wyglądają…Wzruszająca, szczera i mocna opowieść o przyjaźni, dorastaniu, tolerancji i żałobie po stracie, która może przynieść tylko ukojenie. 
 "Nic do stracenia. Wreszcie wolni"
Autor: Kirsty Moseley
Wydawca: Wydawnictwo HarperCollins Polska
Ilość stron: 336
Data wydania: 24.05.2017r.

Ojciec Anny Spencer zostaje wybrany na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Od tej pory Anna przestaje być anonimową nastolatką i coraz trudniej chronić jej prywatność. Ashton Taylor ma więc jeszcze bardziej skomplikowane zadanie. Niebawem odbędzie się proces prześladowcy Anny, Cartera Thomasa, który marzy tylko o tym, jak ją odzyskać. Anna ufa Ashtonowi i zaczyna wierzyć w jego miłość, chociaż nadal jest pewna, że nie zasługuje na szczęście. Jednak zanim się okaże, czy mogą być razem, będą musieli walczyć o życie. "Uwięzione"
Autor: Natasha Preston
Wydawca: Wydawnictwo Feeria Young
Ilość stron: 400
Data wydania: 24.05.2017r.

Pewnego wieczoru Summer idzie sama na imprezę. Nigdy na nią nie dociera. Lewis, jej chłopak, później nie może sobie wybaczyć, że nie było go przy niej. W jednej chwili szczęśliwa nastolatka traci kochającego chłopaka, rodziców i brata. Traci całe swoje życie, trafiając w miejsce, z którego nie ma ucieczki. Od tej pory nie będzie już sobą, Summer. Wraz z trzema innymi dziewczynami będzie musiała znosić życie w zamknięciu, codzienny strach i ból i... o wiele więcej. W tej sytuacji nie ma dobrych zakończeń. Przeczytaj tę książkę, a nigdy już nie będziesz chciała dostawać kwiatów.  Kochani zostałam ambasadorką tej powieści, zatem możecie spodziewać się przedpremierowej recenzji :)


 "Wszystkie twoje marzenia"
Autor: Agata Czykierda-Grabowska
Wydawca: Wydawnictwo OMGbooks
Ilość stron: 380
Data wydania: 10.05.2017r.

Kiedy Kamil poznaje Maję, ta planuje właśnie wrzucenie swojego starego opla do Wisły. Pełna energii i mająca ogromny apetyt na życie dziewczyna od początku fascynuje przystojnego studenta, ale też od razu wyraźnie stawia granicę: Obiecaj mi, że nigdy się we mnie nie zakochasz.
Początkowo Kamil nie widzi w tym nic złego. Dopiero przeprowadził się do Warszawy, zaczął studia. Mogą być kumplami z akademika. Albo przyjaciółmi. Albo friends with benefits…
Ale czy taka relacja jest w ogóle możliwa? Skoro są tylko przyjaciółmi, to dlaczego Kamil ma ochotę rozszarpać każdego faceta, który zbliży się do Mai? I jaka tajemnica nie pozwala Mai na planowanie przyszłości? Wszystkie twoje marzenia to nowa powieść Agaty Czykierdy-Grabowskiej, najpopularniejszej polskiej autorki new adult. Jej poprzednia książka, Jak powietrze, była nominowana do nagrody Książka Roku 2016 serwisu lubimyczytac.pl w kategorii Literatura obyczajowa, romans. "Confess"
Autor: Colleen Hoover
Wydawca: Wydawnictwo Otwarte
Ilość stron: -
Data wydania: 10.05.2017r.

 Znajdź w sobie odwagę, by wyznać… SEKRET, PRAWDĘ i
MIŁOŚĆ. Niewypowiedziane pragnienia, bolesna przeszłość i głęboko skrywane grzechy są dla Owena największą inspiracją. Utalentowany malarz kolekcjonuje anonimowe wyznania i przenosi je na płótno. Auburn od kilku lat walczy o odzyskanie normalnego życia i desperacko potrzebuje pieniędzy. Zakochanie się w przystojnym malarzu nie jest częścią jej planu, ale przekorne przeznaczenie stawia na swoim. Dziewczyna odkrywa jednak, że przeszłość ukochanego może odebrać jej to, co dla niej najważniejsze... Wszystkie wyznania, które przeczytacie w tej powieści, są prawdziwe.  "Zimowy monarcha"
Autor: Bernard Cornwell
Wydawca: Wydawnictwo Otwarte
Ilość stron: 608
Data wydania: 22.05.2017r. 

„Zimowy monarcha” Bernarda Cornwella mistrzowsko łączy klasyczną legendę i opowieść o nieustraszonym Arturze z emocjonującą historią walk o władzę rozgrywających się w tajemniczych, mrocznych czasach. Gdy król Brytanii Uther żegna się z życiem, państwo ogarnia anarchia i nastaje niebezpieczny czas wewnętrznych podziałów. Armie saskie szykują się do najazdu na pogrążającą się w chaosie Brytanię.
Tylko Artur może powstrzymać saksońską furię i zapobiec upadkowi kraju. Jego dłoń dzierży wyjątkowy miecz – Excalibur, dar od czarownika Merlina, ale jego waleczne serce przepełnia miłość do Ginewry piękniejszej od wszystkich kwiatów. Czy przeznaczeniem Artura będzie zwycięstwo?"Franco"
Autor: Kim Holden
Wydawca: Wydawnictwo Fillia
Ilość stron: 400
Data wydania: 24.05.2017r. 

Franco Genovese jest perkusistą w światowej sławy amerykańskim zespole Rook. Chłopak ma wszystko. Zabójczy uśmiech, tatuaże, talent, ostry dowcip. A przy tym wszystkim serce ze złota. Wiedzie dobre, stabilne, nieskomplikowane życie. Jednak wieczór spędzony w niepozornym barze w Los Angeles wszystko to zmienia. Do jego świata wkracza Gemma Hendricks. Pochodząca z północnej Anglii, odnosząca sukcesy młoda pani architekt. Właścicielka uroczego uśmiechu, ciętego języka i nad wyraz ufnego serca. Natychmiast coś ich do siebie przyciąga. Gemma i Franco z miejsca się zaprzyjaźniają. Ich znajomość nie potrwa długo, ponieważ kiedy za kilka dni wrócą do domów, rozdzielą ich tysiące kilometrów. A może coś się zmieni? Gemma ma pewne bliskie sercu marzenie. Gdy Franco postanowi pomóc dziewczynie w spełnieniu go, wszystko może wywrócić się do góry nogami. Czy ich przyjaźń będzie miała szansę przerodzić się w miłość? A może wszystko pójdzie w zapomnienie?  "Tysiąc pocałunków"
Autor: Tillie Cole
Wydawca: Wydawnictwo Fillia
Ilość stron: -
Data wydania: 17.05.2017r.


Wyobraź sobie, że otrzymujesz tysiąc małych karteczek i masz wypełnić je najpiękniejszymi momentami swojego życia… Jeden pocałunek trwa chwilę. Tysiąc pocałunków może wypełnić całe życie. Chłopak i dziewczyna. Uczucie powstałe w jednej chwili, pielęgnowane później latami. Więź, której nie był w stanie zniszczyć ani czas, ani odległość. Która miała przetrwać już do końca. A przynajmniej tak zakładali. Kiedy siedemnastoletni Rune Kristiansen wraca z rodzinnej Norwegii do sennego miasteczka Blossom Grove w stanie Georgia, gdzie jako dziecko zaprzyjaźnił się z Poppy Litchfield, myśli tylko o jednym. Dlaczego dziewczyna, która była drugą połową jego duszy i przyrzekła wiernie czekać na jego powrót, odcięła się od niego bez słowa wyjaśnienia? Serce Rune’a zostało złamane, gdy dwa lata temu Poppy przestała się do niego odzywać. Jednak, gdy chłopakowi przyjdzie odkryć prawdę, jego serce rozpadnie się na nowo."Żerca"
Autor: Katarzyna Berenika Miszczuk
Wydawca: Wydawnictwo W.A.B.
Ilość stron: 352
Data wydania: 10.05.2017r.

Solidna dawka humoru, słowiańskich wierzeń i babskiej przyjaźni! Kolejny – i nie ostatni – tom bestsellerowego cyklu "Kwiat paproci". Gosi udało się przeżyć Noc Kupały, ale kłopoty się nie skończyły. Młoda szeptucha zaciągnęła u Swarożyca dług, którego spłata z pewnością nie będzie przyjemna. W dodatku Mieszko przepadł bez śladu, a w wiosce pojawił się nowy, młody żerca, który chętnie pocieszyłby tęskniącą za ukochanym Gosię... Gdy wydaje się, że gorzej być nie może, w okolicy pojawia się tajemniczy myśliwy, który poluje na istoty nadprzyrodzone, a rusałka Sława, przyjaciółka Gosi, znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Tego już za wiele! Mimo że szeptucha zawiodła się na Sławie, żaden mężczyzna nie będzie mieszał się w babską przyjaźń! Gosława pokaże mu, gdzie raki zimują. Choćby miała zginąć (ale wolałaby jednak nie).


"Bez serca"
Autor: Marissa Meyer
Wydawca: Wydawnictwo Papierowy Księżyc
Ilość stron: -
Data wydania: maj 2017r.Catherine może być jedną z najbardziej pożądanych dziewczyn w Krainie Czarów i ulubienicą niezamężnego Króla, ale jej zainteresowania leżą gdzie indziej. Uzdolniona piekarz, chce otworzyć sklep i tworzyć przepyszne wypieki, ale dla jej matki taki cel jest nie do pomyślenia dla kobiety, która może być królową. W królewskiej kuli, w której Cath oczekuje otrzymania propozycji małżeństwa króla, spotyka przystojnego i tajemniczego Jest. Po raz pierwszy odczuwa pociąg do prawdziwej przygody. Na ryzyko złamania króla i rozżalania swoich rodziców, ona i Jest wchodzą w tajne zaloty. Cath jest zdeterminowana, aby wybrać własne przeznaczenie, ale w kraju rozkwitającym magią, szaleństwem i potworami, los ma dla niej plany."Malfetto. Północna gwiazda"
Autor: Marie Lu
Wydawca: Wydawnictwo Zielona Sowa
Ilość stron: -
Data wydania: maj 2017r.


Porywający finał bestsellerowej serii Malfetto. Była kiedyś ciemność otulona światem, a ciemność miała królową. Adelina Amouteru cierpi. Odwróciła się od tych, którzy zdradzili ją i osiągnęli ostateczną zemstę: zwycięstwo. Jej panowanie jako Biały Wilk był triumfem, ale z każdym podbiciem jej okrucieństwo rośnie. Ciemność wewnątrz niej zaczęła się wymykać spod kontroli, zagrażając zniszczeniem wszystkiego, co osiągnęła. Adelina zmusza się do ponownego wglądu w stare rany, gdy pojawią się nowe niebezpieczeństwa, narażając nie tylko Adelinę na ryzyko, ale każdą elitę i świat, w którym żyją. Aby ocalić siebie i zachować imperium, Adelina i jej róże muszą przyłączyć się do Sztyletów na Niebezpieczne zadanie - chociaż ten trudny sojusz może okazać się prawdziwym niebezpieczeństwem.


"Uciekająca narzeczona"
Autor: Denise Hunter
Wydawca: Wydawnictwo Dreams
Ilość stron: -
Data wydania: maj 2017r.Ona pamięta tylko tyle, że go kocha. On nie może zapomnieć, w jaki sposób go rzuciła. Wstrząs mózgu wymazał siedem miesięcy z życia Lucy. Dziewczyna nie przypomina sobie rozstania z narzeczonym, Zakiem Callahanem, na tydzień przed ślubem, ani przeprowadzki do Portland. I naturalnie, nic nie wie o swoich następnych zaręczynach. Jedyne, co pamięta, to to, że Zac jest jej droższy nad życie. Po nieoczekiwanym i niewyjaśnionym odejściu Lucy Zac przez wiele miesięcy nie mógł odzyskać równowagi. Z rozpaczy rzucił się w wir pracy na rodzinnej plantacji i w swojej restauracji w Summer Harbor. A teraz Lucy znowu pojawia się w jego świecie – bezdomna, bezradna i… zakochana. Potrzebuje go, by poskładać od nowa swoje życie. Lecz co będzie, gdy Lucy wróci pamięć?Jak widać w maju również nie obejdzie się bez interesujących nowości. Koniecznie dajcie znać, na którą z tych pozycji najbardziej czekacie! :)

18 komentarzy:

 1. Czekam na "Lato Eden", "Do zobaczenia nigdy", "Zimowy monarcha", "Nic do stracenia. Wreszcie wolni". "Confess", "Franco" i "Tysiąc pocałunków" zamówione💜 Kolejny zwariowany miesiąc 💜

  Ewelina z redgirlbooks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakbym miała wypisać po kolei na co czekam, to by mi to zajęło kilka minut XD Maj zapowiada się naprawdę genialnie :D

  Zabookowany świat Pauli

  OdpowiedzUsuń
 3. Mimo, że przeczytałam dopiero 1/3 Confess to już wiem, że tak książka będzie cudowna!
  Czekam również na Tysiąc odłamków ciebie, która przyciąga mnie do siebie odkąd pierwszy raz zobaczyłam jej okładkę.*.*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie muszę przeczytać obie te pozycje! tak, okładka piękna!

   Usuń
 4. Och nie mogę się doczekać królewskiej klatki i wiatrodzieja <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również czekam na Królewską Klatkę :) i mam nadzieję, że Wiatrodziej Ci się spodoba :D

   Usuń
 5. Czekam na Wiatrodzieja, czekam na Franco. I czekam jeszcze na Mroczną Przepowiednię Riordana ❤

  OdpowiedzUsuń
 6. "Confess" miałam już okazję przeczytać i zdecydowanie jest na co czekać! Hoover nigdy nie zawodzi i kolejny raz stworzyła cudowną historię, niepowtarzalną :) W maju wiele cudeniek ma swoją premierę, na pewno nie uda mi się kupić wszystkich tytułów jakie chce przeczytać :D Ale na pewno moim must have jest "Franco" i "Milion odłamków ciebie" :)
  Pozdrawiam!

  goszaczyta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. "Zimowy monarcha" "Zerca" i koniecznie "wiatrodziej" to książki na które czekam :) reszta to raczej new adult i romanse- gatunki których unikam. Jednak bardzo podoba mi się Twój blog. Dodaje do obserwowanych i będę zaglądać. Pozdrawiam i zapraszam do mnie

  Czytankanadobranoc.blogspot.ie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję! <3 Miesiąc zapowiada się genialnie, zatem dla każdego coś się znajdzie :) a "Wiatrodziej" świetna kontynuacja! :)

   Usuń
 8. Mogłabym wymieniać majowe książki, które muszę mieć: Tysiąc odłamków ciebie, Tysiąc pocałunków, Księga kłamstw, Bez serca, Lato Eden... Do tego dochodzi najnowsza książka Pauli Hawkins... Ale chyba niestety nic w tym miesiącu nie kupię, bo mojej finanse leżą i kwiczą :D Ale w maju obchodzę urodziny, więc pozostaje mi mieć nadzieję, że ktoś wspaniałomyślnie coś mi sprezentuje :)

  Pozdrowienia i buziaki!
  BOOKS OF SOULS

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zatem życzę Ci rewelacyjnych książkowych prezentów! :)

   Usuń
 9. Maj pod względem premier wydawniczych jest rewelacyjny ;)

  OdpowiedzUsuń