środa, 14 marca 2018

"Znaki" Carolyne Faulkner - PREMIEROWA RECENZJA


Spójrz w gwiazdy, odkryj siebie.

 "Znaki"
Autor: Carolyne Faulkner
Wydawca: Wydawnictwo Znak/ Między słowami
Ilość stron: 367
Data wydani: 14.03.2018r.

"Znaki" Carolyne Faulkner to pięknie wydana książka, która pozwoli nam spojrzeć w gwiazdy i dzięki zapisanym w nich wskazówkom odkryć swą prawdziwą naturę. Cudowna twarda oprawa ze złotymi zdobieniami z pewnością przyciągnie wzrok i skusi nas do tego aby zajrzeć w głąb tej elegancko wydanej pozycji. 
Treść "Znaków" pozwoli nam na zapoznanie się z bardzo dokładnymi informacjami i ciekawostkami na temat naszych znaków Zodiaku, domów do jakich należą a także dowiemy się jak odczytać swój Kosmogram oraz zagłębimy się w tajnikach znaczenia planet. 
Zapewne większość z Was nawet nie zdaje sobie sprawy, że Merkury, Mars czy Jowisz mają bardzo duże znaczenie jeżeli chodzi o nasze umiejętności, talenty, energią fizyczną czy nawet sposób myślenia. To niezwykle interesujące fakty, które mogą otworzyć nam świat na zupełnie nową wiedzę, która tylko czeka na to aby ją pochłonąć. I nie ma tu znaczenia czy wierzycie w horoskopy czy też nie, bo one nie mają z tym nic wspólnego, bo to jak dana planeta oddziałuje na Znaki zodiaku wpływa tylko i wyłącznie na to jak ukształtowana jest nasza osobowość.


Dzięki tej książce dowiesz się, jak rozwinąć cechy swojej osobowości tak, aby stały się zaletami, a nie wadami, zainspirujesz się i uzyskasz porady w kwestii pracy, miłości i zdrowia a także zrozumiesz zachowania innych ludzi, nawet te najbardziej irytujące i zaskakujące.
Dogłębnie poznasz swój znak Zodiaku, przeczytasz o tym jakie charakteryzują go cechy charakteru, natura, jaki jest względem innych ludzi i jak radzi sobie w różnych sytuacjach. Z pewnością sprawdzicie czy faktycznie sprawdza się to z Waszą osobowością :). Przeczytacie o tym jak dany znak odnajduje się w karierze czy w związkach partnerskich a także zaczerpniecie wiedzy na temat zdrowia.
W dodatku na końcu każdego rozdziału o danym znaku Zodiaku znajdziecie specjalną RECEPTĘ a w niej kilka przydatnych rad co robić, a czego raczej unikać. Zdecydowanie jest to bardzo przydatny element lektury. 


Kochani serdecznie zachęcam Was do zapoznania się z tą piękną książką i to nie tylko na zewnątrz! Jeżeli tylko fascynują Was gwiazdy i astrologia to jest to pozycja obowiązkowa gdyż "Znaki" to osobisty przewodnik po wyjątkowej metodzie samorozwoju i coachingu – astrologii dynamicznej. To nie wróżby, ale narzędzie, które pomoże Wam w pełni wykorzystać potencjał, jaki Was drzemie!

Mam dla Was jeszcze pewną niespodziankę!

 
Wpisując KOD - ZNAKI35 otrzymacie 35% rabatu na ten cudny tytuł! 
Z promocji możecie skorzystać do 31 marca :).

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Znak.

1 komentarz:

  1. Ksiązka pod względem graficznym jest piękna i byłaby piękną ozdobą na mojej półce, jednak sama treść kompletnie mnie nie interesuje :/

    OdpowiedzUsuń