środa, 24 stycznia 2018

"Moon Journal" Sandy Sitron - RECENZJA

Życie zapisane w gwiazdach.


"Moon Journal"
Autor: Sandy Sitron
Wydawca: Wydawnictwo Między Słowami/Znak
Ilość stron: 192
Data wydania: 17.01.2018r

Sprawy gwiazd, kosmosu czy Księżyca od zawsze są dla nas niezwykłą tajemnicą i fascynuje nas jakakolwiek związana z nimi informacja. Z pewnością każdy z Was miał styczność z horoskopami czy przepowiedniami, jednak nie zawsze w nie wierzymy czy przywiązujemy do nich większą uwagę, ale z zaciekawieniem czytamy informacje dotyczące naszego znaku zodiaku. Jednak możecie być pewni, że w "Moon Journal" nie czekają Was przyszłościowe przepowiednie, jakie znajdziecie w porannej prasie, ale prawdziwe informacje dotyczące Słońca, Księżyca a także każdego znaku zodiaku.

Nasz księżycowy dziennik charakteryzuje piękny, modny i elegancki wygląd. Jestem zachwycona tym wydaniem, po prostu coś wspaniałego. Półtwarda oprawa i piękne wnętrze na porządnym papierze, po którym bez problemu możemy pisać w miejscach przeznaczonych na notatki, sprawiają że w swoich rękach trzymamy prawdziwe cudeńko. "Moon Journal" to osobisty przewodnik, który pozwoli nam odnaleźć harmonię z naturą i wewnętrzną równowagę, a dzięki zawartym w nim informacjom złapiemy swój rytm – zdrowia, miłości i kariery.

Dzięki wprowadzeniu, które znajdziemy na początku dziennika dowiemy się co takiego czeka nas czytając tę książkę, jak stworzyć satysfakcjonującą nas przyszłość czy też poznamy mnóstwo interesujących faktów na temat ciał niebieskich.
Zrozumiemy fazy cyklu Księżyca, dowiemy się czegoś więcej o sobie, bo każdy znak zodiaku został przedstawiony ze względu na szczególne cechy charakteru i aspiracje. W dodatku możemy zaczerpnąć porady i przeprowadzić specjalnie przygotowane dla nas poranne i wieczorne rytuały, ale trzeba pamiętać aby wypróbować je wtedy, gdy Słońce wejdzie w odpowiedni znak :).


Dla każdego znaku zodiaku zostało przeznaczonych kilka stron, tych informacyjnych jak i na nasze własne zapiski, co sprawia, że księżycowy dziennik staje się nam jeszcze bliższy. Nie chcę Wam wszystkiego zdradzać, ale w środku czekają nas jeszcze pewne niespodzianki, porady i zadania. Zatem możecie być pewni, że sięgnięcie po "Moon Journal" okaże się niezapomnianą przygodą w nieznane :).


Księżycowy dziennik pokaże nam jak zaplanować dzień aby wyciągnąć z niego jak najwięcej, ale jednocześnie poradzi jak to zrobić będąc wciąż w zgodzie z naturą. "Moon Journal" doradzi, który wieczór będzie najlepszy na spotkanie z bliską nam osobą, kiedy warto porozmawiać z szefem o podwyżce i kiedy… po prostu odpuścić. Nie tylko pokaże, jak działa zegar życia regulowany przez fazy Księżyca, ale i praktycznie wskaże, jak wykorzystać jego wskazania aby odnaleźć szczęście i wejść na drogę osobistego rozwoju.

Uważam, że "Moon Journal" będzie idealny dla osób, które interesują się elementami astrologii oraz astronomii, a także dla każdego kto pragnie uporządkować chaos jaki panuje w jego życiu. To pięknie napisany przewodnik, który pomoże nam właściwie nastawić nasz zegar biologiczny. Elegancki, poręczny a co najważniejsze, bardzo przyjemny dziennik, który sprawi, że nasza codzienna rutyna stanie się mniej nudna :).
Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Znak.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz