niedziela, 2 grudnia 2018

"Gdybym wiedziała" - Rebecca Donovan - RECENZJA | PATRONAT MEDIALNY

Gdybyś tylko wiedziała...


"Gdybym wiedziała"
Autor: Rebecca Donovan
Wydawca: Wydawnictwo Feeria Young
Ilość stron: 450
Data wydania: 28.11.2018r."Gdybym wiedziała" to bardzo dobry początek historii, która ma wielki potencjał. Nowa seria, nowa odsłona, ale styl autorki wciąż lekki i przyjemny. Rebecca zaciekawia nas swoim pomysłem na fabułę i zdecydowanie wciąga do świata, w którym istotne cechy takie jak Zaufanie, Wiara, Odwaga czy Szczerość powinny być niezwykłym darem, jednak zamiast tego są zwykłym przekleństwem....

Spytacie dlaczego? 

Lana od zawsze sądziła, że dobre cechy są niezwykle cenne, ale z wiekiem zauważyła, że wcale nie wnoszą one do życia nic dobrego, wręcz przeciwnie...to właśnie przez nie człowiek ciągle jest krzywdzony. 

Pełna tajemnic i zagadek powieść, która porwie Was już od pierwszych stron!
Burzliwe życie Lany może być pewnym zaskoczeniem, ale za nic nie przyćmiewa to jej osobowości. Ostry język, zaciętość, szczerość i pewność siebie sprawiły, że główna bohaterka nie była zwyczajna, a zdecydowanie interesująca, nawet pomimo tego co robiła. Jej zachowania nie można pochwalić bo przecież ciągłe imprezy, alkohol i narkotyki nie są tym co należy cenić... Ale jaki w tym wszystkim był sens?
Teraz kiedy dziewczyna znalazła się w niebezpieczeństwie, zdaje sobie z tego sprawę, że mówiąc prawdę zrani najbliższych, ale czy milczenie okaże się zbawieniem a może jeszcze gorszymi problemami? A co z tajemnicami? Czy to co od zawsze było dla niej jasne teraz ma jakikolwiek sens? Co takiego wyjdzie na jaw i z czym będzie musiała się zmierzyć nasza bohaterka?


W powieści nie za braknie również delikatnego wątku miłosnego i masy ciekawych męskich postaci. I z pewnością niektóre znajomości rozwiną się dopiero w kolejnej części, ale już możemy poczuć ten cały przedsmak tego co możliwe, że zostanie lepiej ukazane w dalszych tomach. 

Jak rozwinie się cała sytuacja gdy Lana wpadnie w tarapaty? Jednym słowem, będzie się działo.


Trudności, kłamstwa, burzliwe życie, ciężkie decyzje i Szczerość, od której nie można uciec. Jakiego wyboru dokona Lana i jakie to pociągnie za sobą konsekwencje? Jak rozwinie się jej znajomość z Ashton i Brendanem? Koniecznie musicie się dowiedzieć!

2 komentarze:

  1. Zaciekawiłaś mnie, muszę sięgnąć po tę historię :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Twój opis bohaterki oraz wątek miłosny mnie przekonuje, ale mam już za długą listę książkową, nie wiem jak się z tym ogarnę!


    Zapraszam do siebie > https://hiddenxguns.blogspot.com/2018/12/filmy-swiateczne-od-netflix-ktore-warto.html

    OdpowiedzUsuń