środa, 19 grudnia 2018

"Światła w jeziorze" Małgorzata Lisińska - PREMIEROWA RECENZJA | PATRONAT MEDIALNY


Zaskoczona miłością?"Światła w jeziorze"
Autor: Małgorzata Lisińska
Wydawca: Wydawnictwo Innana
Ilość stron: 311
Data wydania: 19.12.2018r."Światła w jeziorze" to powieść jakiej dawno mi brakowało. Pełna humoru, odważnego języka, lekka i zdecydowanie najbardziej naturalna powieść tego roku. Styl autorki niezwykle przyjemny i pełen wciągających dialogów. To historia, która zdecydowanie nie da o sobie zapomnieć. To opowieść o rezolutnej Karolinie,  której życie pokazuje, że los miewa dla nas nieraz niecne plany, w szczególności jeżeli mowa o nieokiełznanym uczuciu jakim jest miłość. Zaskakująca i pełna miłosnych uniesień opowieść, ukazująca oblicze prawdziwej rodziny jak i trudne wybory, z którymi musimy się zmierzyć, na każdym etapie życia. Wciągająca historia o tym, że nigdy nie jest za późno, na to co naprawdę ważne. Prawdziwa, kobieca i zdecydowanie najcieplejsza historia tej zimy.


Jak myślicie, co takiego spotkało Karolinę? 


Nasza bohaterka to zdolna, młoda kobieta, mieszkająca w Tychach i pracująca dla dużej korporacji. Niestety ostatnimi czasy Karolina nie miała szczęścia do związków i aktualnie może tylko wzdychać do kolegi z biurka naprzeciw. Jednak Kuba nie wykazuje nią żadnego zainteresowania, co więcej nigdy nawet ze sobą nie rozmawiali...
Karolina również poza obowiązkami zawodowymi jest ciocią na pełen etat, bowiem pomaga zajmować się synkiem swojego brata. Niby nic takiego, ale możecie być pewni, że z tą rodzinką nie będziecie się nudzić! Genialne, charakterne postaci, które za nic nie pozwolą aby ktoś narzucał im swoje zdanie. Zabawne, irytujące i jeszcze raz zabawne. To rodzinka rodem z seriali komediowych! Autorka przeszła samą siebie tworząc tak barwne postaci i jestem przekonana, że również zawładną Waszymi sercami :).


Czy Kuba właśnie się odezwał? 


Kiedy pewnego poranka w pracy Karolina nawiązuje rozmowę z Kubą wydaje się, że to najpiękniejszy dzień w jej życiu. A wiadomość, że i Kuba jest zainteresowany jej towarzystwem dosłownie zwala naszą Karolinę z nóg, ale... kiedy w pracy pojawia się gość prosto z Włoch, wszystko, ale to wszystko może się zmienić. Muszę przyznać, że monotonne życie Karoliny w momencie zamienia się w pełne przygód tygodnie, które tylko czekają aż nasza bohaterka zdecyduje do kogo tak naprawdę należy jej serce. Jak myślicie? Czy Karolina ulegnie włoskiemu wdziękowi a może to opiekuńczy Kuba będzie tym jedynym? Jedno jest pewne, od tej chwili życie Karoliny diametralnie się zmieni, a jej mama za wszelką cenę będzie chciała wydać córkę za mąż. Pytanie tylko, za kogo? :D

Miłosne perypetie Karoliny to przygoda jakiej nie możecie przegapić! Oczywiście nie zabraknie również tajemnic jak i przykrych sytuacji, które nieco namieszają... Ale! Miłość przecież wszystko przezwycięży, prawda? Niekomfortowe sytuacje i te bez wyjścia. Jak poradzi sobie nasza bohaterka? 


Wciągająca, zabawna, prawdziwa i niesamowicie obezwładniajaca myśli powieść, która nie tylko Was pochłonie, ale i udowodni, że w życiu wszystko jest możliwe. Nawet to o czym nigdy byśmy nie śmieli pomyśleć.

Historia o miłości, która w każdej chwili może się wydarzyć! Serdecznie polecam :) 

2 komentarze:

  1. Brzmi kusząco! Bardzo fajna recenzja.

    Pozdrawiam, Wiktoria

    OdpowiedzUsuń
  2. Kiedyś ją zdobędę i chętnie przeczytam.

    OdpowiedzUsuń